Zadzwoń

pogotowie komputerowe Katowice

Pogotowie Komputerowe - Katowice

serwis komputerowy KatowicePogotowie komputerowe przychodzi z pomocą w takich przypadkach jak poniżej opisane.

Wielu z Was pewnie nie raz, nie dwa borykało się z problemem niedziałającego sprzętu komputerowego. Niedziałający komputer może solidnie utrudnić życie, zwłaszcza teraz, kiedy w dobie internetu jesteśmy niemalże do niego przywiązani. Komputer nie działa tak szybko, jak “kiedyś”? Masz problem z uruchomieniem konkretnej aplikacji? Bez wątpienia potrzebne będzie Tobie pogotowie komputerowe.

 

Dlaczego Pogotowie Komputerowe w Katowicach?

Katowice są miastem, w którym już od 15 lat dokonujemy napraw sprzętu komputerowego. Wystarczy jeden telefon, a nasi serwisanci udzielą wszelkiej niezbędnej, a zarazem wymaganej pomocy i to jeszcze tego samego dnia. Oferujemy pełen zakres usług.

pogotowie komputerowe Katowice - serwis komputerowy

Pogotowie komputerowe w Katowicach - MesKomp zajmuje się naprawą sprzętu komputerowego oraz jego modernizacją. Instalujemy i aktualizujemy oprogramowanie w domu klienta. Usuwamy wszelkie zbędne i szkodliwe dla Waszego komputera oprogramowanie, a także odzyskujemy dane z uszkodzonych nośników. Zajmujemy się również szeroko pojętym outsourcingiem IT, konfiguracją oraz administracją systemami rodziny LINUX/Windows Serwer, zdalną pomocą administracyjną wyżej wymienionych systemów.

Ponadto zajmujemy się instalacją oraz obsługą systemów monitoringu oraz automatyki budynków opartej na systemie Z-Wave (Inteligentne domy).

Wszelkich napraw dokonujemy we wskazanym miejscu, bez potrzeby przywożenia sprzętu do firmy. Jesteśmy w stanie uporać się z każdym problemem. Jeżeli danego problemu nie możemy rozwiązać na miejscu, poradzimy sobie w nim w naszej siedzibie, a działający komputer, tudzież laptop odwiedziemy bez dodatkowych kosztów.

Pogotowie komputerowe w Katowicach - MesKomp - z nami poradzisz sobie ze sprzętem.

Szybki kontakt

  • +48 607 16 20 19

  • +48 501 516 684

  • biuro@meskomp.pl

Biuro

  • ABC KOMPUTERY MESKOMP
  • ul. Gen. Jankego 211
  • Katowice

Mapa dojazdu