Zadzwoń

Naprawa serwis komputerów, laptopów i notebooków - Katowice

Naprawa i serwis laptopów, komputerów i notebooków (ultrabooki) to nasz konik. Jako profesjonalna firma naprawiamy sprzęty producentów takich jak: Acer, Apple, Asus, Dell, Dream Machines, Fujitsu, HP, Compaq, Huawei, Hyperbook, IBM, Lenovo, Medion, MSI, Packard Bell, Samsung, Sony, Toshiba i wielu innych, nie-mainstreamowych sprzętów. Oprócz naprawy standardowych komputerów oferujemy również naprawę komputerów medycznych, czy przemysłowych. 

Zepsuty komputer może być wielkim utrudnieniem, szczególnie teraz, w dobie wszechogarniającego internetu oraz usług z nich związanymi. Przeciętny Kowalski nie wyobraża już sobie dnia bez przeglądnięcia swoich profili na portalach społecznościowych lub dokonania zakupów poprzez medium, jakim jest internet. Tym ważniejszym jest, by w momencie niedziałającego lub uszkodzonego sprzętu zadzwonić po odpowiedniego specjalistę, który w domu, bez dodatkowych zmartwień dokona jego naprawy. Naprawa komputerów jest tym, co wtedy z pewnością będzie Tobie potrzebne.

Naprawa komputera na własną rękę?

serwis komputerów katowicePewnie wielu z Was na własną rękę próbowało naprawić zepsuty komputer lub laptop. Ci co bardziej odważni dodatkowo, pełni swoich sił chcieli go rozkręcić i zamienić niedziałający podzespół. Oczywistym jest, że naprawy na własną rękę nie zawsze są udane, a zakup nowego sprzętu może być dużo bardziej kosztowny jak jego reparacja. Naprawę wszelkiego sprzętu komputerowego, w tym także laptopów należy powierzyć zawodowcom. Tylko wtedy możemy być pewni, że zostanie on naprawiony i jako taki posłuży nam jeszcze przez długi czas. Serwis komputerowy w Katowicach - MesKomp - to profesjonalny zespół osób w pełni znający się na powierzonych im obowiązkach.

naprawa serwis komputerów, laptopów - KatowiceNaprawimy, uaktualnimy, doradzimy. Skorzystaj z naszej oferty, w której znajduje się zarówno serwis laptopów oraz serwis komputerowy w Katowicach. Rozwiązujemy każde, nawet najbardziej skomplikowane problemy bezpiecznie i skutecznie. Szybka i precyzyjna diagnoza pozwala nam zredukować czas naprawy, a co za tym idzie także jej koszty. Stale doskonalimy nasze umiejętności oraz poszerzamy zainteresowania, by sprostać coraz to nowszym problemom naszych klientów. Nie straszne nam stale zmieniające się nowinki technologiczne, mnogość oprogramowania, modernizacja podzespołów, usuwanie szkodliwego oprogramowania, a nawet odzyskiwanie danych z uszkodzonych nośników. Serwis laptopów i komputerów w Katowicach - MesKomp - to sprawdzony serwisant. Przekonaj się sam !!!

 

Naprawa komputerów, laptopów i notebooków - usterki

Czego dotyczy najczęściej oferta i naprawa laptopów, komputerów i notebooków?

 • naprawa laptopów, komputerów i notebooków po zetknięciu poszczególnych układów z wodą,
 • naprawa płyt głównych w komputerach stacjonarnych i przenośnych (laptopy),
 • wymiana kart grafiki,
 • wymiana pamięci RAM
 • czyszczenie układów chłodzących w laptopach i komputerach
 • wymiana dysków twardych,
 • odzyskiwanie danych z uszkodzonych dysków,
 • wymiana matryc LED oraz LCD.
 • i wiele innych...

 

Naprawa komputerówserwis naprawa komputerów Katowice

Oferujemy serwis komputerów stacjonarnych, świadczymy doskonałą i szybką naprawę komputerów PC. W przypadku dysków, analizujemy je pod każdym względem. Jeżeli są uszkodzone, wymieniamy dysk na nowy, sprawniejszy podzespół, który sprawdzi się o wiele lepiej niż wcześniej zaimplementowany. Odnotowując poważne uszkodzenia proponujemy i doradzamy w kwestii kart graficznych, procesorów, kart RAM, płyt głównych, i innych podzespołów. Jako uczciwa firma na każdym kroku informujemy klienta jaki problem rozwiązaliśmy, na czym on polegał, jak on powstał i jak w przyszłości unikać czynności, które mogły do niego doprowadzić.  

serwis naprawa laptopów KatowiceNaprawa laptopów

Laptopy, w odróżnieniu od komputerów stacjonarnych, wymagają sprawnej i profesjonalnej ręki, która będzie w stanie wymienić matrycę laptopa, jego zasilanie (układ zasilania), czy zawiasy, które odpowiadają za utrzymywanie odpowiadającego nam kąta nachylenia laptopa. Przyjmujemy tzw. zalane laptopy oraz takie po poważniejszych awariach. Jesteśmy w stanie przeprowadzić dokładny serwis i naprawę laptopów, przy czym wskazujemy, które usterki były naszą winą, a która powstały z przyczyny niezawinionej. Oczywiście podejmujemy się również konserwacji (czyszczenia) układów, które odpowiadają za za wydajność sprzętu (jego szybkość, czas reakcji, pracę, niezawodność). 

serwis naprawa notebooków KatowiceNaprawa notebooków

Istotną różnicą pomiędzy notebookami, a laptopami jest wielkość, przy czym należy zwrócić uwagę, że notebook jest sprzętem mniejszym. W dzisiejszych czasach tzw. "bebechy" notebooków posiadają takie same właściwości jak laptopy, a nawet niektóre komputery stacjonarne. Stąd ich naprawa jest dokładnie taka sama jak przy laptopach. Matryca, układ chłodzenia, zawiasy to najczęstsze elementy, które ulegają uszkodzeniu przy jego użytkowaniu. Naprawiamy notebooki sprawnie i na czas. Oprócz serwisu i naprawy notebooków świadczymy usługi takie jak: czyszczenie, wymiany podzespołów, optymalizacja środowiska Windows i innych, wspomnianych w tym artykule.  

serwis laptopów komputerów notebooków KatowiceSerwis laptopów, komputerów i notebooków - całodobowo!

Jako rzetelna firma oferujemy serwis komputerów, laptopów i notebooków całodobowo! Naprawiamy, wymieniamy podzespoły, rozwiązujemy awarie dotyczące systemów Windows, MAC i Linux oraz optymalizujemy sprzęt, gdy ten raptownie spowalnia.  Stąd, od razu skontaktuj się z naszym serwisem, który rozwiążę twój problem w dowolnym momencie, czy to w godzinach szczytu, czy wieczorem po pracy. Warto wspomnieć, że doświadczenie w naprawie sprzętów, zdobyliśmy na przełomie 15 lat, dzięki czemu w tej chwili jesteśmy w stanie podjąć się niemalże każdego zlecenia. W przypadku, gdy posiadasz inny sprzęt i nie możesz znaleźć serwisanta, zadzwoń do nas - pomożemy! 

 

Nie tylko serwis komputerów! Co jeszcze potrafimy...

Serwis komputerów to nie nasza jedyna specjalizacja, od lat z powodzeniem zakres naszych usług się zwiększył:

 • naprawa komputerów PCnaprawa komputerów katowice
 • modernizacja sprzętu komputerowego
 • instalacja oprogramowania i konfiguracja oprogramowania
 • usuwanie wirusów
 • instalacja i konfiguracja sprzętu sieciowego (routerów, modemów ipt)
 • odzyskiwanie danych
 • budowa sieci komputerowych (dzielenie łącza) np: sieć UPC, Netia, Neostrada, itp
 • naprawa notebooków ( w tym naprawa płyt głównych, układy BGA )
 • naprawa i konserwacja drukarek
 • budowa systemu monitoringu (telewizja przemysłowa, nadzór)
 • DOJAZD DO KLIENTA (cała aglomeracja GOP)

 

Szybki kontakt

 • +48 607 16 20 19

 • +48 501 516 684

 • biuro@meskomp.pl

Biuro

 • ABC KOMPUTERY MESKOMP
 • ul. Gen. Jankego 211
 • Katowice

Mapa dojazdu