Zadzwoń

outsourcing IT Katowice

 

IT Katowice

Na początku chcielibyśmy wyjaśnić czym jest outsourcing. Najprościej tłumacząc outsourcing polega na powierzaniu zadań, czynności, zewnętrznemu podmiotowi - firmie. W związku z tym niektóre zadania, które wykonuje firma nie mogą zostać wykonane, stąd niektóre obowiązki zostają przekazane zewnętrznej firmie, które specjalizuje się w branży bliźniaczej. Firma, która zleca realizacje danych funkcji oczekuje wcześniej ustalonych, pomiędzy dwoma podmiotami, wyników, które zostały zawarte pomiędzy dwoma stronami.

Głównym zamysłem outsourcingu jest zwiększenie wydajności firmy, dzięki czemu jej jakość w tej sferze sprawia, iż firma jest bardziej konkurencyjna, rentowna (zyskowna). Celem wielu firm jest ciągły rozwój, który jest osiągany poprzez outsourcing. Na tej drodze, oprócz rozwoju firmy, poprawiają się relacje z partnerami handlowymi i zyskuje się nowe kontakty, co otwiera wiele możliwości (inwestycje, współprace, fuzje itd.).

Oprócz podstawowych zalet warto odnotować, że następuję tzw. redukcja kosztów, poprawa problemów z zakresu zarządzania, realizacja założonych celów gospodarczych i wiele innych np. zwiększenie przychodów. Outsourcing przynosi wiele pozytywnych zmian, dlatego przekazywanie zadań innej firmie nie powinno kojarzyć się ze stratą, a wyłączanie z zyskiem, nie tylko w sferze finansowej.

 

Zalety outsourcingu

 • redukcja kosztów związanych z powierzoną gałęzią,outsourcing IT w Katowicach
 • zatrudnienie ludzi ze specjalistyczną wiedzą, przekraczającą własną w danej dziedzinie,
 • zachowanie równowagi finansowej,
 • możliwość korzystania z doświadczenia ekspertów, w ramach wykonywanych usług,
 • większa efektywność osiągnięta poprzez realizacje celów przez fachowca,
 • brak konfliktów interesu, czy zdobywanej wiedzy przez wynajętego człowieka (zabezpieczenie wykonane w dokumentach),
 • efektywniejsze wykorzystanie czynnika ludzkiego w firmie,
 • zapewnienie przewagi firmy na tle innych, nie korzystających z usług outsourcingowych.

 

outsourcing IT Katowice 2Outsourcing IT

Outsourcing IT polega na powierzeniu firmie informatycznej, zadań które wykona taniej, sprawniej niż firma, która zleca outsourcing. Outsourcing IT dotyczy sfery sprzętowej (administracja, utrzymywanie, modernizacja, naprawy, wymiany) oraz programowej (naprawa, optymalizacja, kierowanie, administracja). Tego typu czynności mają na celu zwiększyć wydajność firmy zleceniodawcy. Firma informatyczna, która zleciła outsourcing redukuje koszty, zyskuje specjalistyczną wiedzę oraz zyskuje na czasie, co wpływa na całokształt firmy. Oczywiście warto zanotować, że outsourcing może dotyczyć pojedynczego procesu lub być usługą wykonaną kompleksowo, całościowo w ramach IT firmy. 

 

Katowice - outsourcing IT Outsourcing IT 

Nasza firma oferuje profesjonalny outsourcing IT, który w sposób ciągły i rzetelny pozwoli na swobodne działanie gałęzi systemowej w firmie. Usługi informatyczne, które wykonujemy są świadczone w wysokiej jakości, dzięki czemu zarządzanie firmą będzie o wiele sprawniejsze i przyjemniejsze. Na nasze usługi dajemy gwarancję i ochronę. Wiedza informatyczna, która dysponujemy pozwoli Państwu na rozwój firmy i odciąży Państwa w kwestii kosztowej, ludzkiej i czasowej. Dzięki zatrudnieniu naszej firmy zyskują Państwo nieprzerwaną prace w zakresie infrastruktury IT firmy, administracje oprogramowaniem, usługi serwisowe, naprawcze całego środowiska komputerowego (laptop, myszka, komputer, kamerka, drukarka, fax, skaner), dostęp do najnowszej wiedzy informatycznej, doradztwo 24 godziny na dobę, stałą ochronę, pomoc przy projektowaniu infrastruktury całego systemu.

Jeżeli nie radzisz sobie z trudnymi zagadnieniami informatycznymi powinieneś pomyśleć nad naszą firmą, która od 15 lat oferuje swoje usługi na terenie Katowic i okolic. Oferujemy outsourcing wszystkim firmom posiadającym odpowiednią infrastrukturę informatyczną (wymagane: minimum laptop, komputer). Oprócz  tego naprawiamy usterki wynikające z amortyzacji sprzętu. Tego typu opieka jest bezpieczna, ponieważ umownie działania nań podejmowane są wykonywane przez fachowy personel. Zdecyduj się na MesKomp!

 

Szybki kontakt

 • +48 607 16 20 19

 • +48 501 516 684

 • biuro@meskomp.pl

Biuro

 • ABC KOMPUTERY MESKOMP
 • ul. Gen. Jankego 211
 • Katowice

Mapa dojazdu