Zadzwoń

odzyskiwanie danych katowice

 

Oferujemy szybkie i bezpieczne odzyskiwanie danych z nośników pamięci (od dysków twardych po pendrive). Gwarantujemy wysoką efektywność swoich działań, przy czym umownie przestrzegamy klauzulę poufności. Z 15 letnim doświadczeniem, najnowszym sprzętem i ogromną praktyką umożliwiamy niemalże 100% odzysk danych z elektronicznych nośników pamięci. 

Uszkodzony dysk SSD, HDD, pendrive, czy zwykła płyta CD nie oznacza, iż dane na ich zawarte ulegną całkowitej dezintegracji. Dzięki naszemu doświadczeniu podejmujemy się odzyskiwania danych z nośników, które zostały trwale uszkodzone. Jesteśmy w stanie odzyskać usunięte przez osobę dane, informacja, a także podołać odzyskaniu danych w chwilach, gdy nośnik został np. zalany, spalony, czy uszkodzony mechanicznie.

 

Odzyskiwanie danych - zakres naszych możliwości

odzyskiwanie danych katowice 1Jesteśmy ekspertami w odzyskiwaniu danych z nośników takich jak:

 • dysk HDD,
 • dysk SSD,
 • dysk RAID,
 • dysk NAS,
 • telefoniczne karty pamięci,
 • serwery,
 • pendrive i pokrewne urządzenia.

 

100% skuteczne odzyskiwanie danych!

odzyskiwanie danych z dysku katowice Ponadto skutecznie usuwamy dane, czy informacje ze wszystkich, wyżej wymienionych nośników danych. Oferujemy niemalże 100% odzysk danych oraz niezwykłą szybkość realizacji zadań. Na swoje usługi dajemy gwarancję bezpieczeństwa oraz poświadczenie o Certyfikacie Ochrony. Naszą ofertę, dedykujemy klientom indywidualnym i firmom. Warto wspomnieć, że podejmujemy się napraw oprogramowania i napraw sprzętu, jakimi są nośniki danych.

Oferujemy w 100% skuteczne odzyskiwanie danych z komputerów, laptopów, notebooków, serwerów, nośników pamięci, telefonów i i smartphonów.

 

Odzyskiwanie danych z komputerów

W komputerach najczęściej montowane są dyski HDD, których informacje zapisywane są na płytach, które wyglądem przypominają dyski CD. Na obu stronach płyt zaimplementowane są głowice, które odpowiadają za zapis informacji oraz jej odczyt. W przypadku komputerów, najczęstszą usterką są tzw. błędy software (np. NET. Framwork) oraz błędy hardware, które dotyczą mechanicznego uszkodzenia sprzętu. Nasza firma posiada najnowsze środki technologiczne, które pozwalają na odczyt "utraconych" danych. Warto wspomnieć, że statystycznie 20% awarii jest spowodowanych przez działania człowieka, natomiast 80% uszkodzeń to błędy, na które nie mamy wpływu. 

Odzyskiwanie danych z laptopów

odzyskiwanie danych z komputerów, laptopów, notebooków, serwerów, nośników pamięci, telefonów i i smartphonów - katowiceLaptopy, podobnie jak komputery ulegają dwóm rodzajom zniszczeń: uszkodzeniom software i hardware. Czynności, które są podejmowane w celu ich naprawy, są dosłownie takie same jak w przypadku komputerów. Jedynymi odchyłami są rodzaje używanego oprogramowania, czy systemu.

Odzyskiwanie danych z serwerów

Serwery są tak naprawdę "komputerami" podłączonymi do Internetu, których głównym celem jest przechowywanie danych i informacji nań zapisanych. O serwerze możemy mówić również w sytuacjach, gdy dana jednostka udostępnia zasoby. Serwerem może być zwykły komputer, aczkolwiek najlepiej jest do tego użyć maszyn, które zostały stworzone do tego celu. 

Odzyskiwanie danych z nośników pamięci

Podejmujemy się również odzyskiwania danych we wszystkich nośnikach pamięci takich jak: SDD, HDD, nośniki przenośne, czy nośniki flash. 

Odzyskiwanie danych z telefonów i smartphonów

Telefony i smartphony to następne urządzenia, wobec których odzyskujemy utracone dane. Podobnie jak w przypadku komputerów najczęstszymi uszkodzeniami są uszkodzenia mechaniczne, które zostały zainicjowane poprzez np. upadek telefonu na beton. Tutaj, warto odnotować, że błędy logiczne (software) występują o wiele rzadziej, aniżeli w przypadku komputerów. To wszystko jest związane z przenośnym charakterem urządzenia. 

Szybki kontakt

 • +48 607 16 20 19

 • +48 501 516 684

 • biuro@meskomp.pl

Biuro

 • ABC KOMPUTERY MESKOMP
 • ul. Gen. Jankego 211
 • Katowice

Mapa dojazdu